Senior+

Od stycznia w budynku ,,starej kuźni” rozwinął swoją działalność Klub SENIOR+. Przynależność do Klubu daje przede wszystkim możliwość spędzania czasu w miłym towarzystwie, rozwijania swoich zainteresowań i zdolności. Klub ma do zaoferowania mnóstwo ciekawych zajęć począwszy od warsztatów teatralnych, kulinarnych, przez taniec i śpiew, a także robótki ręczne, a na malarstwie skończywszy. Klubowicze razem ćwiczą, spacerują i czytają książki. Bardzo aktywnie uczestniczą też w życiu kulturalnym gminy - wspólnie chodzą na koncerty, spotkania, wystawy ale także sami stają na scenie, prezentując swoje talenty wokalne czy aktorskie. Bardzo chętnie angażują się w akcje charytatywne przygotowując ręcznie robione rzeczy. Życie Klubu uatrakcyjniają także imprezy organizowane z okazji świąt czy rocznic. Wystawę obrazów namalowanych przez seniorów można podziwiać w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Janiny Czaja w Wiśniowej.

Wprowadził TZ, 2019-03-22