DZIECI DLA NIEPODLEGŁEJ

Konkurs recytatorski \"DZIECI DLA NIEPODLEGŁEJ\"

07.11.2018 r. odbył się konkurs recytatorski na 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości zorganizowany przez Ilonę Leśniak, wych. z Oddziału Przedszkolnego w Poznachowicach Dolnych. Konkurs skierowany był do dzieci 6-letnich, uczęszczających do Przedszkola Samorządowego w Wiśniowej, Wierzbanowej i Poznachowicach Dolnych.

Dzieci zaprezentowały wiersze różnych poetów o tematyce patriotycznej. Oceniało je jury w składzie: p. Ania Kowalczyk – pielęgniarka Hospicjum Domowego Królowej Apostołów w Wiśniowej, p. Paulina Matykiewicz z Gminnej Biblioteki Publicznej im. J. Czaja w Wiśniowej oraz wych.: p. Sylwia Tokarz, p. Teresa Olejarz, p. Renata Mistarz. Dopełnieniem uroczystości było wręczenie wszystkim dzieciom; wspaniale prezentującym swoje umiejętności recytatorskie dyplomów oraz nagród przygotowanych przez organizatora konkursu. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.

Wprowadził ŁJ, 2018-11-15