Małopolskie Warsztaty Samorządowe: Czas na dostępność

12 października 2018, w godzinach od 9.00 – 14.00

Kraków, ul. Racławicka 56, sala sejmikowa, 7 piętro

Do uczestnictwa w warsztatach zapraszamy pracowników urzędów i instytucji publicznych województwa małopolskiego – gmin, powiatów, szkół, przedszkoli, domów kultury, bibliotek, ośrodków pomocy społecznej, zakładów komunalnych – którzy odpowiadają za przygotowanie dokumentów urzędowych oraz informacji publicznych i ich udostępnianie w wersji elektronicznej.

Głównym celem warsztatów jest wprowadzenie uczestników w problematykę dostępności przestrzeni cyfrowej, zapoznanie z ograniczeniami i barierami dostępności oraz wymogami, możliwościami i technikami tworzenia i udostępniania dokumentów i informacji elektronicznych dostępnych dla wszystkich, z uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnościami i starszych.

Więcej informacji, program warsztatów, formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie Urzędu Strona

Szkolenie jest bezpłatne. Są jeszcze wolne miejsca.

Wprowadził MJ, 2018-10-11