VII Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt

9 marca 2018 roku na Hali Sportowej w Wiśniowej odbył się VII Halowy Turniej Piłki Nożnej z okazji Dnia Kobiet. Organizatorami Turnieju Byli: UKS Andrusy Lipnik, ZPO w Lipniku i GOKiS w Wiśniowej.
Turniej zorganizowano w 2 kategoriach wiekowych: uczennice klas I-IV SP i młodsze oraz uczennice klas V-VI SP. Łącznie w Turnieju uczestniczyło 10 drużyn - ponad 100 zawodniczek.
Wyniki:

1/ kategoria I-IV SP:
SP Wiśniowa – I miejsce
SP Węglówka – II miejsce
SP Lipnik – III miejsce
SP Zakliczyn – IV miejsce
SP Glichów – V miejsce

2/ kategoria V-VI SP:
SP Wiśniowa – I miejsce
SP Węglówka – II miejsce
SP Lipnik – III miejsce
SP Zakliczyn – IV miejsce
SP Kobielnik – V miejsce

Rozgrywki piłkarskie toczyły się w dobrej, sportowej atmosferze. Puchary i dyplomy wręczyli: Wójt Gminy Wiśniowa Pan Wiesław Stalmach oraz wicedyrektor ZPO w Lipniku Pan Janusz Paszcz. Wszystkie zawodniczki otrzymały małe upominki z okazji Dnia Kobiet.
VII Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt zorganizowano w ramach zadania z zakresu kultury fizycznej i sportu, na które UKS Andrusy w Lipniku otrzymał dotację Gminy Wiśniowa.

Wprowadził ŁJ, 2018-03-13