Dzień Seniora w Glichowie

W niedzielę 29 stycznia 2017 roku w Strażnicy OSP w Glichowie odbyła się uroczystość Dnia Seniora zorganizowana z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowana przez uczniów, nauczycieli i rodziców z Zespołu Placówek Oświatowych w Glichowie.
Występy rozpoczęły się od przedstawienia Jasełek w nieco zmodernizowanej formie, potem na scenę wyszły przedszkolaki, a następnie Szkolne Koło Teatralne pod kierownictwem pani Iwony Wójtowicz przedstawiło sztukę zatytułowaną „W przychodni”. Później zaprezentowali się uczniowie klas młodszych, recytując okolicznościowe wierszyki dla babć i dziadków. Na koniec wystąpiło Szkolne Koło Taneczne prowadzone przez panią Ewę Mirek-Sirignano. Po występach przyszedł czas na życzenia i gromkie „Sto lat”, a następnie poczęstunek przygotowany przez rodziców i zabawę taneczną, podczas której o oprawę muzyczną zadbał DJ Ricardo.
Po raz kolejny impreza Dzień Seniora okazała się strzałem w dziesiątkę. Wszyscy stanęli na wysokości zadania, a goście dopisali. Do zobaczenia za rok!

Wprowadził ŁJ, 2017-02-03