XVII Turniej Piłki Nożnej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

W październiku b.r. 4 drużyny Szkoły Podstawowej w Lipniku uczestniczyły w etapie gminnym XVII Turnieju Piłki Nożnej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. Dwie drużyny: drużyna chłopców U-10 i drużyna dziewcząt U-12 wygrały pierwsze eliminacje i uzyskały awans do rozgrywek na szczeblu powiatowym. Sukces sportowy odniosła drużyna dziewcząt. 15 grudnia 2016 roku na Hali Sportowej w Wiśniowej odbyły się eliminacje powiatowe, drużyna z Lipnika pokonała drużyny: SP Lubień i SP Tokarnia i awansowała do Finału Wojewódzkiego XVII Turnieju Piłki Nożnej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”.

Skład drużyny: Oliwia Lenart, Milena Rosiek, Małgorzata Habieda, Marcelina Nieckula, Julia Szymoniak, Weronika Lenart, Julia Moryc, Agnieszka Majka, Małgorzata Stalmach i Sylwia Bieniek.
Opiekun drużyny: Teofila Górka

Wprowadził ŁJ, 2016-12-19