IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt

Uczennice klas I – III gminnych szkół podstawowych wzięły udział w IV Halowym Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt „O Puchar Zarządu UKS Andrusy w Lipniku”. W Turnieju, który odbył się 12 grudnia 2016 roku, uczestniczyło 5 drużyn: 2 drużyny SP Lipnik, 2 drużyny SP Wiśniowa i drużyna SP Glichów. Turniej rozegrano systemem „mieszanym”; starsze dziewczynki grały systemem „każdy z każdym”, zaś 2 drużyny młodszych dziewcząt zagrały „mecz i rewanż” o miejsce 4 i 5.
Celem nadrzędnym Turnieju była integracja szkolnego środowiska i rozwijanie zainteresowań sportowych uczennic. „Zabawa w piłkę nożną” dostarczyła dziewczynkom wiele pozytywnych emocji i toczyła się w sportowej atmosferze.
Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – SP Wiśniowa I
II miejsce – SP Lipnik I
III miejsce – SP Glichów
IV miejsce – SP Wiśniowa II
V miejsce – SP Lipnik II

IV Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt „O Puchar Zarządu UKS Andrusy w Lipniku” zorganizował UKS „Andrusy” w Lipniku w ramach dotacji Gminy Wiśniowa na realizację zadań z zakresu kultury fizycznej i sportu w 2016 roku.

Wprowadził ŁJ, 2016-12-19