Kiermasz Świąteczny

Kiermasz Świąteczny już po raz kolejny został zorganizowany przez Stowarzyszenie Hospicyjne „BĄDŹMY RAZEM” w trzech parafiach: w Wiśniowej, Lipniku, i Trzemeśni. Jest to jedna z najtrudniejszych akcji Stowarzyszenia, organizowana na wielką skalę, angażująca ponad 200 wolontariuszy, wielu twórców i artystów oraz niezliczone rzesze darczyńców. Przygotowania do niej zaczynają się już we wrześniu, więc tym bardziej cieszy sukces tegorocznej edycji.
Prace na kiermasz wykonywane były przez wolontariuszy Stowarzyszenia, których z niezwykłą cierpliwością i serdecznością przyjmowała Gminna Biblioteka Publiczna im. Janiny Czaja w Wiśniowej. Bardzo wiele przepięknych ozdób i stroików wykonali samodzielnie i ofiarowali mieszkańcy Wiśniowej i okolic, którym serdecznie dziękujemy!
Zebrane środki zostaną przeznaczone na działalność statutową Stowarzyszenia - wspieramy podopiecznych Hospicjum Domowego Królowej Apostołów w Wiśniowej (zarówno dzieci jak i dorosłych) oraz funkcjonowanie wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego.
Wyniki kiermaszu: Wiśniowa 6525 zł, Lipnik 4510 zł, 6441,3 zł.
Wielkie serca mają nasi przyjaciele! Dziękujemy i zapraszamy za rok.

Elżbieta Konieczna
Wiceprezes Zarządu Stowarzyszenia