Podsumowanie Turnieju Charytatywnego


W dniach 12-13.11 oraz 18-20.11.2016r. w Hali Sportowej w Wiśniowej rozegrany został V Turniej Charytatywny „Zagraj z nami dla Klaudii i Kubusia” pod Honorowym Patronatem Wójta Gminy Wiśniowa, dla sześciu kategorii: młodzik, orlik, żak, skrzat, służby mundurowe i open. Organizatorami imprezy byli: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej, LKS Lubomir Wiśniowa, UKS ORLIKI, ZPO Wiśniowa, OSP Wierzbanowa..
W turnieju wzięło udział 59 zespołów.
Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

- młodzik: GRODZISKO RACIECHOWICE
- orlik: DALIN MYŚLENICE
- żak: SOKÓŁ SŁOPNICE
- skrzat: ORKAN SZCZYRZYC
- służby mundurowe: OSP WIŚNIOWA
- open: FIRMA BUDOWLANA WOJTAS II

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom a także dziękujemy uczestnikom za udział w turnieju!

Oprócz rywalizacji sportowej, odbyła się dodatkowo licytacja przedmiotów oraz rozstrzygnięcie loterii fantowej. W obu konkursach do zdobycia były cenne nagrody, m.in. stół dębowy, obraz Matki Boskiej Wiśniowskiej, piłki z podpisami piłkarzy klubów ekstraklasy, oryginalna koszulka Reprezentacji Polski z podpisem Bartosza Kapustki, koszulka Rafała Majki, tablety, odtwarzacz MP3, słuchawki, pendrive’y, sprzęt sportowy, bony na usługi: kosmetyczne, gastronomiczne itd. Dzięki wpisowemu od zespołów, licytacji sportowych gadżetów, loterii fantowej, zbiórce zorganizowanej podczas Spektaklów Charytatywnych w Domu Kultury w Wiśniowej oraz wolnym datkom przekazanym od Komendy Powiatowej PSP z Myślenic, mieszkańców Wierzbanowej, Prezesa OSP w Wierzbanowej, Koła Gospodyń Wiejskich z Wierzbanowej, firm: Tartak Rokosz z Wierzbanowej, Zakład Budowlano Sprzętowy i Handel – Stanisław Murzyn z Wierzbanowej, RAGAR z Wiśniowej, organizatorom turnieju udało się zebrać rekordową kwotę:


36 694, 48 ZŁ

Sponsorami turnieju byli:
Firma ECO-DREW z Wiśniowej

Firma JUSTA z Kobielnika

Firma ADROKS z Wierzbanowej

Firma Handlowo – Usługowa GOL z Limanowej

Firma RAGAR z Wiśniowej,

KOPALNIA SOLI WIELICZKA

Kraina Zabaw Dziecięcych GIBOLAND w Myślenicach

Galeria Zmysłów w Myślenicach

BERT – SPORT: dystrybutor sprzętu sportowego

Hurtownia sportowa BRANDSPORT

Salon fryzjerski PUKIEL z Myślenic

PIEKARNIA – CUKIERNIA GDÓW – Józef Piech

PIZZERIA RICO z Wiśniowej

PIZZERIA RUCOLA z Dobczyc

HOTEL *** PODZAMCZE z Dobczyc

FEMISFERA DOBCZYCE

HOLISTIC DAY SPA MYŚLENICE

Kawiarnia CAFE PAULINKA z Myślenic

Stowarzyszenie „Bądźmy Razem” z Wiśniowej

Hurtownia Familia

Klockoland

BAR SPONTIUSZ z Myślenic

Firma SPORT PLUS z Myślenic

Cukiernia Marszałek z Myślenic

Piekarnia Złoty Kłos z Dobczyc

Piekarnia Dom Chleba z Nowej Wsi

Ratownictwo Wodne Rzeczypospolitej – Oddział Myślenice
Gabinet stomatologiczny „PaoloDent” – Paweł Bubula
Firma INFANET - Sylwester Kus
Firma BUBU ACTIVE
MKS Koyama z Krakowa
Gosia Surlas ZUMBA
KUSÓWKA - JAZDA KONNA z Kobielnika
Szkoła językowa PROSPECT z Wiśniowej
Pizzeria Rico w Wiśniowej
Pizzeria Familia ze Szczyrzyca
Salon fryzjerski – Anna Hebda
Salon kosmetyczny MARGOT - Małgorzata Burkat
Pan Piotr Furman
Pan Paweł Lis
Pan Piotr Godula
Pan Robert Dudzik

Pan Grzegorz Jamróz – LOTY TANDEMOWE PARALOTNIĄ

Pan Stanisław Płachta z Zakliczyna

Pani Izabela Cholewa


Ponadto dziękujemy firmom i osobom za przekazanie rzeczy na licytację:
- Firmie ADROKS z Wierzbanowej za przekazanie stołu dębowego,
- Panu Rafałowi Majce, za przekazanie koszulki,
- Panu Robertowi Dudzikowi, za ufundowanie tabletu,

Na sam koniec pragniemy złożyć podziękowania dla wszystkich mieszkańców Wierzbanowej za pomoc i zaangażowanie podczas turnieju, a w szczególności:
- Panu Stanisławowi Murzynowi,
- Panu Stanisławowi Rokoszowi,
- Panu Jerzemu Mucie,
- Panu Janowi Rokoszowi,
- Panu Krzysztofowi Banachowi,
- Kołu Gospodyń Wiejskich z Wierzbanowej,

DZIĘKUJEMY !



Wyniki spotkań z 18 listopada 2016r. – kat. służby mundurowe

GR. A
1. OSP SKRZYNKA
2. OSP GLICHÓW
3. OSP POZNACHOWICE DOLNE
4. OSP KOBIELNIK

OSP GLICHÓW – OSP KOBIELNIK (1:2)
OSP POZNACHOWICE DOLNE – OSP SKRZYNKA (0:1)
OSP SKRZYNKA – OSP KOBIELNIK (1:0)
OSP GLICHÓW – OSP POZNACHOWICE DOLNE (2:6)
OSP SKRZYNKA – OSP GLICHÓW (1:0)
OSP KOBIELNIK – OSP POZNACHOWICE DOLNE (3:0)

AWANS: OSP SKRZYNKA, OSP KOBIELNIK

GR. B
1. OSP WIERZBANOWA
2. OSP WIŚNIOWA
3. KOMISARIAT POLICJI W DOBCZYCACH

OSP WIŚNIOWA – KOMISARIAT POLICJI W DOBCZYCACH (3:0)
OSP WIERZBANOWA – OSP WIŚNIOWA (2:2)
OSP WIERZBANOWA – KOMISARIAT POLICJI W DOBCZYCACH (1:1)


AWANS: OSP WIŚNIOWA, OSP WIERZBANOWA


PÓŁFINAŁY:

OSP SKRZYNKA – OSP WIERZBANOWA (4:2)
OSP WIŚNIOWA – OSP KOBIELNIK (3:0)

MECZ O III MIEJSCE:
OSP WIERZBANOWA – OSP KOBIELNIK (4:1)

FINAŁ:
OSP SKRZYNKA – OSP WIŚNIOWA (0:2)


KOŃCOWA KLASYFIKACJA:

I - OSP WIŚNIOWA
II - OSP SKRZYNKA
III - OSP WIERZBANOWA
IV- OSP KOBIELNIK


Wyniki spotkań z 19 i 20 listopada 2016r. – kat. open

GR. A
1. ZPO WIŚNIOWA
2. ORANJE FUTSAL TEAM
3. GRODZISKO RACIECHOWICE
4. KOW-BUD


ZPO WIŚNIOWA - KOW-BUD (0:2)
ORANJE FUTSAL TEAM - GRODZISKO RACIECHOWICE (2:1)
KOW-BUD - GRODZISKO RACIECHOWICE (2:1)
ZPO WIŚNIOWA - ORANJE FUTSAL TEAM (3:1)
ORANJE FUTSAL TEAM - KOW-BUD (1:1)
GRODZISKO RACIECHOWICE - ZPO WIŚNIOWA (3:0)

AWANS: KOW-BUD, ORANJE FUTSAL TEAM


GR. B
1. TRANSFORMATOR
2. SAMORZĄDOWCY
3. TRASZKAN
4. PANATHINAIKOS

TRANSFORMATOR – PANATHINAIKOS (4:1)
SAMORZĄDOWCY – TRASZKAN (2:1)
PANATHINAIKOS – TRASZKAN (5:1)
TRANSFORMATOR – SAMORZĄDOWCY (2:1)
SAMORZĄDOWCY – PANATHINAIKOS (1:2)
TRASZKAN – TRANSFORMATOR (2:2)

AWANS: TRANSFORMATOR, PANATHINAIKOS
GR. C
1. BRYGADA GÓRALI
2. PIĘKNI I MŁODZI
3. FB WOJTAS II
4. RAF

BRYGADA GÓRALI – RAF (4:1)
PIĘKNI I MŁODZI - FB WOJTAS II (1:5)
RAF – FB WOJTAS II (1:6)
BRYGADA GÓRALI – PIĘKNI I MŁODZI (4:1)
PIĘKNI I MŁODZI – RAF (2:7)
FB WOJTAS II – BRYGADA GÓRALI (4:1)

AWANS: FB WOJTAS II, BRYGADA GÓRALI


GR. D
1. ELKAL
2. FB WOJTAS I
3. STRADOMKA SKRZYDLNA
4. SENIOR TEAM

ELKAL – SENIOR TEAM (4:0)
FB WOJTAS I – STRADOMKA SKRZYDLNA (3:0)
SENIOR TEAM – STRADOMKA SKRZYDLNA (2:0)
ELKAL – FB WOJTAS I (3:2)
FB WOJTAS I – SENIOR TEAM (4:0)
STRADOMKA SKRZYDLNA – ELKAL (1:8)

II ETAP:

KOW-BUD – BRYGADA GÓRALI (1:3)
TRANSFORMATOR – FB WOJTAS I (2:2, KARNE – 2:3)
ORNAJE FUTSAL TEAM – FB WOJTAS II (3:3, KARNE – 1:3)
PANATHINAIKOS – ELKAL (1:5)

PÓŁFINAŁY:
BRYGADA GÓRALI – FB WOJTAS I (0:3)
FB WOJTAS II – ELKAL (4:2)

MECZ O III MIEJSCE:
BRYGADA GÓRALI – ELKAL (9:4)

FINAŁ:
FB WOJTAS II – FB WOJTAS I (3:2)

KOŃCOWA KLASYFIKACJA:
I - FB WOJTAS II
II - FB WOJTAS I
III- BRYGADA GÓRALI
IV- ELKAL



Wprowadził ŁJ, 2016-11-23





[Powrót] [Drukuj]




Aktualności
Ogłoszenia i komunikaty

do góry





Copyright © 2007 Urząd Gminy Wiśniowa, wszelkie prawa zastrzeżone.