SPAŁA - Dożynki Prezydenckie 2016

"10-11.09.2016 przebywaliśmy jako delegacja i reprezentacja Polskiej Izby Produktu Regionalnego oraz Województwa Małopolskiego na Dożynkach Prezydenckich w Spale.

Byliśmy tam po raz drugi. W tym roku podobnie jak w zeszłym nasze stoisko odwiedziła Para Prezydencka. Szczególnie Pani Prezydentowej nasze wyroby wyjątkowo przypadły do gustu.

W zeszłym roku wybrała biżuterię frywolitkową Katarzyny Urbanik, w tym roku podobały się szczególnie jedwabne chusty.

W tym roku podarowaliśmy Pani Prezydentowej Anioła malowanego na drewnianej desce przez Majkę Jasek. Pani Prezydentowa już w zeszłym roku zwracała uwagę na jej prace.

Napisała dla Majki specjalne podziękowanie na naszym folderku promującym Wiśniową "Moda na Wiśniową". Para Prezydencka świetnie zna nasze tereny nie trzeba tłumaczyć która to Wiśniowa.

Folder jest ważnym elementem promocji bo zawarte w nim są kontakty do naszych atrakcji turystycznych, kwater, pensjonatów, artystów i twórców z naszego terenu, jadąc gdziekolwiek nie promujemy jedynie własnej działalności, ale cały region, z którego pochodzimy i w którym pracujemy."

Beskid Art Deco

Wprowadził ŁJ, 2016-09-21