Otwarcie Bajkowego Przedszkola

W sobotę 27 sierpnia 2016 roku odbyło się oficjalne, uroczyste otwarcie nowego „Bajkowego Przedszkola” znajdującego się w budynku dawnej szkoły rolniczej w Wiśniowej. O godzinie 14.00 do przedszkola zaczęły przychodzić dzieci wraz z rodzicami oraz wszyscy inni zaproszeni goście m.in. Wójt Gminy Wiśniowa Pan mgr Wiesław Stalmach. Pani mgr Natalia Pałka, która jest założycielką przedszkola podziękowała wszystkim za przybycie oraz zapewniła, że dołoży wszelkich starań, aby było to miejsce bezpieczne, otwarte i przyjazne dla wszystkich tutaj uczęszczających. Kolejnym punktem uroczystego otwarcia było przecięcie wstęgi. Wszyscy mieli okazje zobaczyć nowo wyremontowany budynek oraz porozmawiać z kadrą pedagogiczną. Następnie na dzieci czekały liczne atrakcje m.in. malowanie twarzy, robienie wodnych tatuaży, tworzenie kolorowych figurek z baloników, zabawy przy muzyce. Dla dzieci przygotowana była również dmuchana zjeżdżalnia. Uśmiechom i radościom nie było końca.

Wprowadził ŁJ, 2016-09-07