Popołudnie dla rodzinki

11 czerwca 2016r. uczestnicy świetlicy środowiskowej w Wierzbanowej zaprezentowali przed swoimi bliskimi spektakl pt. ,,Książę szuka żony”. Wszyscy bardzo się zaangażowali zarówno ci starsi, jak i najmłodsi. Przygotowania do tego dnia były długie i ciężkie, ale wspólnymi siłami udało się zrealizować wyznaczony cel.
Po przybyciu wszystkich gości o godz. 17:00 rozpoczęło się przedstawienie. Jego tematem było poszukiwanie przez królewicza idealnej żony. W rolę głównego bohatera wcielił się Piotr Rokosz, który doskonale poradził sobie z wyznaczonym zadaniem. W sztuce wystąpiło także wiele innych postaci m.in.: narrator, król i królowa oraz kandydatki na żonę. Wszyscy bardzo dobrze się spisali, za co widzowie nagrodzili ich brawami. Ogromne wrażenie wywołała scenografia, a także stroje młodych aktorów, które wypożyczyła nam p. Marzena Tomera.
Na zaproszonych gości czekało nie tylko wspaniałe przedstawienie, ale także słodki poczęstunek, przygotowany przez najstarsze uczestniczki świetlicy z pomocą p. Elżbiety i Joanny Koniecznych. Po zakończeniu spektaklu nadszedł czas na zabawę. Dzieci i młodzież spędzili razem miło czas na świeżym powietrzu, podczas gdy ich najbliżsi wciąż rozmawiali o udanym przedstawieniu.
Wszyscy uczestnicy świetlicy są bardzo wdzięczni, tym którzy przyczynili się do odniesionego sukcesu. Szczególne podziękowania należą się p. Joannie Koniecznej, która okazała duże wsparcie i cierpliwość, a także umocniła w swoich podopiecznych wiarę w to, że wspólnie mogą wiele osiągnąć. Wiele osób z radością będzie wspominać ten dzień. Pokazał on jak ważna jest praca w grupie, a także że ciężka praca pozwala osiągnąć wyznaczony cel.
Kinga Kowalczyk – uczestniczka zajęć świetlicowych w Wierzbanowej
Wprowadził ŁJ, 2016-06-17

[Powrót] [Drukuj]
Aktualności
Ogłoszenia i komunikaty

do góry

Copyright © 2007 Urząd Gminy Wiśniowa, wszelkie prawa zastrzeżone.