CZTERDZIESTOLATKI MISTRZAMI VII EDYCJI AMATORSKIEJ LIGI SIATKÓWKI – WIŚNIOWA 2016

W dniu 25.04.2016r. zakończyła się VII Edycja Amatorskiej Ligi Siatkówki, która miała na celu wyłonienie najlepszej drużyny amatorskiej, popularyzację piłki siatkowej wśród mieszkańców gminy Wiśniowa jak również powiatu myślenickiego oraz dobrą zabawę. Liga rozgrywana była w miesiącach marzec – kwiecień w Hali Sportowej w Wiśniowej. Organizatorami rozgrywek byli: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej i Uczniowski Klub Sportowy „Orliki Wiśniowa”. Podczas tegorocznej edycji w lidze udział wzięło 6 zespołów: (Czterdziestolatki, Buzdygany, Wyborowi, Klapki w Ciapki, Bad Boys 2, Wczorajsi), które rywalizowały systemem „każdy z każdym” oraz play-off. Zwycięzcą tegorocznej edycji została drużyna Czterdziestolaków w składzie: Piotr Bieniek, Szczepan Ciętak, Michał Czepiel, Paweł Iszczuk, Paweł Jasek, Piotr Jasek, Krzysztof Knapik, Mateusz Marciniak, Michał Smatras, Tomasz Wątorek. Poniżej przedstawiamy końcową klasyfikację.

Końcowa klasyfikacja:

I MIEJSCE –CZTERDZIESTOLATKI