IV Gminny Turniej Piłki Nożnej OSP o puchar Wójta Gminy Wiśniowa

W niedzielę, 24 kwietnia 2016 r. na boisku sportowym Orlik w Wiśniowej miał odbyć się IV Gminny Turniej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych o puchar Wójta Gminy Wiśniowa. Z uwagi na panujące niekorzystne warunki atmosferyczne (temperatura +4o C, opady deszczu ze śniegiem) turniej przeniesiono do hali sportowej. W turnieju wzięło udział pięć drużyn: OSP Kobielnik, OSP Poznachowice Dolne, OSP Węglówka, OSP Wierzbanowa i OSP Wiśniowa. Turniej miał na celu integrację środowiska strażackiego oraz propagowanie wśród strażaków kultury fizycznej. Panowała miła i koleżeńska atmosfera, choć emocji nie brakowało. Po wyrównanej walce wyniki turnieju ukształtowały się następująco:

1. OSP Wierzbanowa,
2. OSP Węglówka,
3. OSP Wiśniowa,
4. OSP Poznachowice Dolne,
5. OSP Kobielnik

Za organizację imprezy i udział, wszystkim gorąco dziękujemy. Zapraszamy ponownie za rok.

UG Wiśniowa

Wprowadził PŚ, 2016-04-25