I Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt – Turniej Żaczek

Od kilku lat UKS „Andrusy” w Lipniku rozwija piłkarstwo kobiece w środowisku. Prowadzi treningi piłkarskie, organizuje rozgrywki w piłce nożnej dla dziewcząt w różnych kategoriach wiekowych.
W sezonie 2015/2016 Klub z Lipnika prowadzi 2 sekcje dziewcząt w piłce nożnej. Uczennice klas IV – VI uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez Pana Marka Łacnego instruktora piłki nożnej w ramach projektu Junior Sport.
Młodsze dziewczęta z klas I – III SP biorą udział w zajęciach sportowych organizowanych przez UKS „Andrusy” w Lipniku. Treningi piłkarskie prowadzi Pan Michał Płachta.
20 marca b.r. dla najmłodszych zawodniczek MZPN zorganizował I Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w kat. 2007/2008. W turnieju uczestniczyło 5 drużyn: KS Bronowianka Kraków, LKS Olimpia Osieczany, UKS 3 Staszkówka Jelna, AP Wisła Brzeźnica i UKS Andrusy Lipnik.
Gospodarzem Turnieju, który odbył się na Hali w Wiśniowej, był UKS „Andrusy” w Lipniku. Celem turnieju nie była rywalizacja sportowa, ale przede wszystkim dobra zabawa. Wszystkie zawodniczki biorące udział w rozgrywkach otrzymały pamiątkowe medale.


Wprowadził ŁJ, 2016-03-23

[Powrót] [Drukuj]
Aktualności
Ogłoszenia i komunikaty

do góry

Copyright © 2007 Urząd Gminy Wiśniowa, wszelkie prawa zastrzeżone.