Juniorzy Seniorom

W dniu 31 stycznia w GOKiS w Wiśniowej odbyło się spotkanie między pokoleniami. Organizatorem było Stowarzyszenie Hospicyjne BĄDŹMY RAZEM i GOKiS w Wiśniowej. W trakcie spotkania przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Wiśniowej pokazały Jasełka, goście z Myślenic zaśpiewali piękne kolędy, Bandaburek zatańczył i gimnazjaliści przyszli po kolędzie. Wszyscy uczestnicy spotkania zostali poczęstowani wspaniałymi ciastami, które upiekły mamy wolontariuszy Stowarzyszenia Hospicyjnego BĄDŹMY RAZEM. Atmosfera spotkania była bardzo uroczysta i ciepła, każdy mógł znaleźć coś dobrego dla siebie. Spotkanie między pokoleniami dało możliwość spędzenia czasu razem młodzieży, rodzicom i seniorom.
Szkoda, że jeszcze tak wielu mieszkańców trudno zachęcić do udziału w życiu społecznym i kulturalnym naszej gminy.
Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy pomogli zorganizować to piękne spotkanie.
W imieniu organizatorów
Elżbieta Konieczna