Podaruj uśmiech dziecku

„Podaruj uśmiech dziecku” , jest to tytuł akcji, którą zorganizowała Monika Górka, mieszkanka Gminy Wiśniowa i wychowawczyni Świetlicy Środowiskowej w Glichowie. Akcja powstała spontanicznie, na wniosek Moniki Zarząd Firmy Food Care Sp. z o.o. podarował produkty spożywcze dla dzieci. Monika Górka zorganizowała również transport z firmy Food Care Sp. z o.o. do Gminy Wiśniowa. W paczce znajdowały się między innymi napoje FRUGO, Babeczki Gellwe, Musli, Kiśle Słodki Kubek FRUGO na zimno z żelkami mega kwaśnymi marki Gellwe.

Dzieci ze Świetlicy Środowiskowej w Glichowie serdecznie dziękują za słodkości i napoje, produkty zostały również podarowane Świetlicy Środowiskowej w Wierzbanowej oraz w Węglówce, w paczce dla tych świetlic znajdowały się między innymi napoje Frugo, Musli oraz Słodki Kubek Frugo. Pozostałą część napojów Monika Górka rozdała dzieciom, które dojeżdżają autobusem do szkoły podstawowej i gimnazjum w Wiśniowej.

Wprowadził ŁJ, 2016-02-09