VI Halowa Liga Futsalu - sprawozdanie końcowe

Trwające dwa i pół miesiąca rozgrywki zakończyły się w ubiegłą niedzielę. Poniżej przedstawiamy podsumowanie tego co wydarzało się w poszczególnych ligach.
LIGA ORLIKÓW
W dniu (17.01.2016r.) zakończyła się I Edycja Halowej Ligi Orlików która, rozgrywana była w Hali sportowej w Wiśniowej od 29.11.2015r. do 17.01.2016r. Organizatorem rozgrywek był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej. W rywalizacji wzięło udział 8 zespołów: ORLIKI MYŚLENICE I, ORLIKI MYŚLENICE II, LUBOMIR WIŚNIOWA I, LUBORMIR WIŚNIOWA II, GRODZSIKO RACIECHOWICE I, GRODZSIKO RACIECHOWICE II, RABA DOBCZYCE I, RABA DOBCZYCE II. Pierwsze miejsce w końcowej klasyfikacji wywalczyła drużyna Orliki Myślenice I. Królem strzelców Ligi został Kacper Depta (Orliki Myślenice I) z 39 trafieniami, natomiast w klasyfikacji na najlepszego bramkarza zwyciężył Marek Burkat (Lubomir Wiśniowa I), który w trakcie rozgrywek puścił 30 bramek. Gratulujemy zwycięzcom a także dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz zapraszamy do wzięcia udziału w następnej edycji. Poniżej przedstawiamy statystykę oraz tabelę końcową.
- rozegrano 54 mecze,
- strzelono łącznie 479 bramek,
- najwięcej bramek: 118, strzeliła drużyna Lubomir Wiśniowa I,
- najlepszy stosunek bramkowy: +88, uzyskała drużyna Lubomir Wiśniowa I,
- najwięcej meczy wygrała drużyna Orliki Myślenice I,
Tabela dostępna tutaj: http://gokis-wisniowa.pl/files/images/1.jpg
LIGA MŁODZIKÓW
W dniu (31.01.2016r.) zakończyła się I Edycja Halowej Ligi Młodzików która, rozgrywana była w Hali sportowej w Wiśniowej od 28.11.2015r. do 31.01.2016r. Organizatorem rozgrywek był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej. W rywalizacji wzięło udział 10 zespołów: ORZEŁ MYŚLENICE , DALIN MYŚLENICE, LUBOMIR WIŚNIOWA, GRODZSIKO RACIECHOWICE I, GRODZSIKO RACIECHOWICE II, RABA DOBCZYCE I, RABA DOBCZYCE II, SKALNIK TRZEMEŚNIA, ORKAN SZCZYRZYC, UKS PŁOMIEŃ BRZĄCZOWICE. Pierwsze miejsce w końcowej klasyfikacji wywalczyła drużyna LUBOMIR WIŚNIOWA. Królem strzelców Ligi został DOMINIK BREWCZYŃSKI (GRODZISKO RACIECHOWICE I) z 56 trafieniami, natomiast w klasyfikacji na najlepszego bramkarza zwyciężył BARTŁOMIEJ KUCHNIA (Lubomir Wiśniowa), który w trakcie rozgrywek puścił 25 bramek. Dodatkowo na koniec rozgrywek wybrano najlepszego zawodnika, którym została PATRYCJA JANIA (GRODZISKO RACIECHOWICE I). Gratulujemy zwycięzcom a także dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz zapraszamy do wzięcia udziału w następnej edycji. Poniżej przedstawiamy statystykę oraz tabelę końcową.
- rozegrano 90 meczy,
- strzelono łącznie 719 bramek,
- najwięcej bramek: 137, strzeliła drużyna Grodzisko Raciechowice I,
- najlepszy stosunek bramkowy: +100, uzyskała drużyna Grodzisko Raciechowice I,
- najwięcej meczy wygrała drużyna LKS Lubomir
Tabela dostępna tutaj: http://gokis-wisniowa.pl/files/images/2.jpg

KATEGORIA OPEN
W dniu (30.01.2016r.) zakończyła się VI Edycja Halowej Ligi Futsalu która, rozgrywana była w Hali sportowej w Wiśniowej od 05.12.2015r. do 30.01.2016r. Organizatorem rozgrywek był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej. W rywalizacji wzięło udział 10 zespołów: BARTKOP, JOGA BONITO, PROMIL, YOUNG TEAM, ŁABĘDŹ TEAM, POGOŃ PO WSI, PAW-STAL, FC JORDAN, BRYGADA GÓRALI, GLOBTROTERS. Pierwsze miejsce w końcowej klasyfikacji wywalczyła drużyna Joga Bonito. Królem strzelców Ligi został Artur Mistarz (FC JORDAN) z 27 trafieniami, natomiast w klasyfikacji na najlepszego bramkarza zwyciężył Konrad Burkat(JOGA BONITO), który w trakcie rozgrywek puścił 30 bramek. Gratulujemy zwycięzcom a także dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz zapraszamy do wzięcia udziału w następnej edycji. Poniżej przedstawiamy statystykę oraz tabelę końcową.
- rozegrano 40 mecze,
- strzelono łącznie 467 bramek,