ŚWIĄTECZNE TURNIEJE DLA NAJMŁODSZYCH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ KAT: SKRZAT, ŻAK, ORLIK I MŁODZIK

W dniach 19.12.2015r. i 30.12.2015r. w Hali Sportowej w Wiśniowej odbyły się Świąteczne Turnieje dla Najmłodszych w Halowej Piłce Nożnej w kategoriach wiekowych: Skrzat, Żak, Orlik, Młodzik. Turnieje miały na celu promowanie halowej piłki nożnej wśród najmłodszych adeptów piłki nożnej, dobrą zabawę, atrakcyjne zagospodarowanie czasu wolnego w czasie przerwy świątecznej oraz integrację z rówieśnikami. Organizatorem imprezy sportowej był LKS Lubomir Wiśniowa oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej. W kategorii „Żak” zwyciężyła drużyna Grodzisko Raciechowice I, w kategorii „Orlik” zwyciężył Orkan Szczyrzyc, natomiast w kategorii „Młodzik”- LKS Lubomir Wiśniowa. Gratulujemy zwycięzcom a pozostałym drużynom bardzo gorąco dziękujemy za udział w turnieju.
Pragniemy również serdecznie podziękować Urzędowi Gminy w Wiśniowej za przekazaną pomoc pieniężną na organizację turniejów.
Sprawozdanie oraz wyniki

Wprowadził ŁJ, 2016-01-19