PROTOKÓŁ

z Konkursu na Najpiękniejszą Bombkę Choinkową w Wiśniowej, sporządzony w dniu 18.12.2015 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wiśniowej.

Inicjatorką konkursu była Pani Maria Jasek – malarka i poetka

Organizatorami konkursu byli:
- „Bądźmy Razem” Stowarzyszenie Hospicyjne w Wiśniowej
- Wójt Gminy Wiśniowa
- Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej

Do udziału w konkursie zgłoszono 68 prac wykonanych przez przedszkolaków, uczniów szkoły podstawowej, młodzieży gimnazjalnej oraz dorosłych.

Przyznano dwie nagrody specjalne dla Magdaleny Jamróz z Wierzbanowej oraz Elżbiety Bogacz z Wiśniowej, które wręczy inicjatorka konkursu Majka Jasek. Pozostali uczestnicy otrzymają prezenty ufundowane przez Wójta Gminy Wiśniowa oraz „Bądźmy Razem” Stowarzyszenie Hospicyjne w Wiśniowej.

Organizatorzy pragną podziękować wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i podkreślić, że poziom artystyczny wszystkich prac był bardzo wysoki. Najwyżej oceniono te ozdoby, które cechowała największa pomysłowość i samodzielność wykonania. Uroczyste wręczenie nagród, połączone z zawieszeniem nagrodzonych prac na choince oraz wspólnym kolędowaniem, odbędzie się 19 grudnia, o godzinie 17:00 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wiśniowej.

Wprowadził ŁJ, 2016-01-05