Andrzejki w Węglówce

Pod koniec listopada na świetlicy w Węglówce odbyła się zabawa andrzejkowa dla dzieci. Dla uczestników zostały przygotowane liczne zabawy, które prowadziła opiekunka świetlicy - pani Honorata Kaleta oraz młodzież z I gimnazjum. Dzieci chętnie brały udział w malowaniu twarzy, wróżbach andrzejkowych oraz konkursach z nagrodami. Dzięki zaangażowaniu pań z KGW, które wykazały się swoimi umiejętnościami kulinarnymi, dla wszystkich uczestników oraz ich mam został przygotowany poczęstunek.

Zajęcia na świetlicy odbywają się w każdą środę w godzinach od 14:30 do 17:30 w budynku remizy OSP. Ze względu na dużą liczbę chętnych został wprowadzony podział na grupę młodszą i starszą. Od 14:30 do 16:00 odbywają się zajęcia dla dzieci w wieku do 7 lat, natomiast od 16:00 do 17:30 dla starszych.

Przedstawicielki KGW wraz z panią Honoratą zapraszają wszystkie zainteresowane dzieci do wspólnej zabawy.

Wprowadził ŁJ, 2015-12-21