Szlachetna Paczka w Lipniku

W tym roku po raz drugi Zespół Placówek Oświatowych w Lipniku włączył się w akcję Szlachetnej Paczki. Uczniowie bardzo aktywnie zabrali się do przygotowania paczki dla wybranej Rodziny. W dniu 21 listopada opiekun SU wybrał z bazy potrzebującą Rodzinę. Uczniowie z Samorządu Uczniowskiego przygotowali plakat informujący o dacie i miejscu zbiórki oraz liście produktów, które będą zbierane. Na tablicy SU pojawiło się ogłoszenie i krótka historia wybranej Rodziny. Produkty zbierane były przez trzy dni. Uczniowie z SU pakowali je przez 3 popołudnia. Przygotowano 18 paczek. Udało się zebrać wszystkie potrzebne produkty: środki czystości, zabawki, żywność, produkty do pielęgnacji niemowląt, pampersy, artykuły szkolne i ubrania.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich Rodziców uczniów, którzy włączyli się w przygotowanie Szlachetnej Paczki i dla Was drodzy uczniowie, że przekazaliście informację o zbiórce swoim rodzicom, dzięki której udało się zebrać tak dużą ilość produktów. Liczymy na Was również w przyszłym roku.
Mamy nadzieję, że Święta Bożego Narodzenia dla wybranej przez nas Rodziny będą bardziej radosne i szczęśliwe dzięki naszej zbiórce.
Wprowadził ŁJ, 2015-12-16

[Powrót] [Drukuj]
Aktualności
Ogłoszenia i komunikaty

do góry

Copyright © 2007 Urząd Gminy Wiśniowa, wszelkie prawa zastrzeżone.