ZAGRAJ Z NAMI NIE Z NAŁOGAMI

W dniu 21.11.2015r. (sobota) w Hali widowiskowo - sportowej w Wiśniowej rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej pod hasłem „ZAGRAJ Z NAMI NIE Z NAŁOGAMI”, którego celem oprócz sportowej rywalizacji w duchu zasady „fair play” było przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym. Organizatorami turnieju byli: Urząd Gminy Wiśniowa, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej oraz UKS Andrusy Lipnik. W kat. SP (dziewczęta) zwyciężyła drużyna ZPO Wiśniowa, która wystąpiła w składzie: (Paździo Alicja, Murzyn Aleksandra, Dudzik Justyna, Dudzik Izabela, Chlipała Katarzyna, Dróżdż Kinga, Furman Natalia, Kus Julia, Obajtek Agata, Banach Izabela, Konieczna Małgorzata). W kat. SP (chłopcy) zwyciężyli uczniowie ZPO Wiśniowa (Trzepaczka Filip, Irzyk Patryk, Irzyk Kacper, Kowal Ksawery, Dudzik Kamil, Burkat Mirek). Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki spotkań oraz końcową klasyfikację.

Wyniki poszczególnych spotkań:

Kat. SP (dziewczęta):