Małopolska Liga Orliczek - sezon 2015/2016

Drużyna dziewcząt UKS „Andrusy” w Lipniku uczestniczy w sezonie 2015/2016 w Małopolskiej Lidze Orliczek w piłce nożnej. W MLO w kategorii wiekowej U-10 bierze udział 9 drużyn, które rozgrywają mecze na turniejach.
Zawodniczki z Lipnika uczestniczyły w 2 turniejach; 11 października w Krakowie i 7 listopada w Moszczenicy k. Gorlic. Wyniki:
UKS Andrusy Lipnik - KS Bronowianka Kraków – 1:0
Prądniczanka AZS UJ Kraków - UKS Andrusy Lipnik – 1:0
LKS Naprzód Sobolów - UKS Andrusy Lipnik – 0:2
UKS Andrusy Lipnik – UKS 3 Staszkówka Jelna II – 0:0
UKS Andrusy Lipnik – UKS 3 Staszkówka Jelna I – 1:6
UKS Andrusy Lipnik – AP Wisła Brzeźnica – 8:0
Drużyna UKS Andrusy Lipnik uczestniczy w rozgrywkach w składzie:
Sylwia Bieniek, Oliwia Lenart, Julia Szymoniak, Milena Rosiek, Barbara Habieda, Małgorzata Habieda, Małgorzata Stalmach, Agnieszka Majka, Dorota Majka, Sylwia Marcisz, Julia Moryc, Natalia Dziadkowiec, Anna Raczek, Marcelina Nieckula i Zuzanna Lenart.
Wyjazdy na Turnieje MLO były finansowane z dotacji Gminy Wiśniowa dla UKS Andrusy w Lipniku na realizację zadań z zakresu kultury fizycznej i sportu w 2015 r.

Wprowadził ŁJ, 2015-11-12