RODZINNE IGRZYSKA NA ORLIKU

W dniu 21.06.2015r.(niedziela) na prawie sześciuset Orlikach w całej Polsce odbyły się Rodzinne Igrzyska, których celem było promowanie zdrowego i sportowego stylu życia wśród rodzin oraz dobra zabawa. Nasza gmina także przyłączyła się do tej akcji. Organizatorami imprezy byli Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej, Animatorzy oraz klub LKS Hilltop Wiśniowa – Osieczany. W ramach Rodzinnych Igrzysk przeprowadzone zostały Turniej Piłki Nożnej dla Najmłodszych – kat „Skrzat” (rocznik: 2008 i młodsi) oraz Turniej Siatkówki Drużyn Mieszanych. Rozegrano również konkurencje dla rodzin. Rodziny konkurowały w przeciąganiu liny, biegu na nartach oraz w różnych wyścigach i zabawach. W następnej kolejności rozegrany został mecz piłki nożnej dzieciaki & rodzice a na zakończenie zatańczono Zumbę. Atmosfera podczas igrzysk była wspaniała. Oprócz rywalizacji sportowej odbyło się wspólne grillowanie. Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy za rok.

Wprowadził ŁJ, 2015-07-07