Księża Góra 21 czerwca 2015 roku

Kolejne trzecie spotkanie w ramach tegorocznej akcji odkryj Beskid Wyspowy na Księżą Górę połączone było z inauguracją nowego czerwonego szlaku z Przenoszy na Ciecień i Księża Górę wytyczoną przez leśniczego Stanisława Cygala i geodetę Henryka Pazdura. Nowa trasa wędrowcom na którą wyruszyli pod opieką przewodnika Łukasza Bajera przypadła do gustu bo po drodze mogli podziwiać piękne widoki na Beskidzkie Wyspy. Na Księżej Górze gości powitał w imieniu organizatorów Gminy Wiśniowa i Gminy Raciechowice - Wójt Gminy Wiśniowa Wiesław Stalmach. Mszę św. odprawił ksiądz Stanisław Figura z parafii Św. Marcina w Wiśniowej. Oprawę muzyczną mszy oraz koncert zapewniła Orkiestra Dęta Domu Kultury w Wiśniowej pod kierunkiem kapelmistrza Józefa Manieckiego .

więcej informacji oraz zdjęcia

Źródło: http://www.odkryjbeskidwyspowy.pl/