„CZTERDZIESTOLATKI” MISTRZAMI VI EDYCJI AMATORSKIEJ LIGI SIATKÓWKI – WIŚNIOWA 2015

W dniu 23.05.2015r. (sobota) zakończyła się VI Edycja Amatorskiej Ligi Siatkówki, która miała na celu :
- wyłonienie najlepszej drużyny amatorskiej,
- popularyzację piłki siatkowej wśród mieszkańców gminy Wiśniowa oraz powiatu myślenickiego
- dobrą zabawę.
Liga rozgrywana była w miesiącach kwiecień – maj w Hali Sportowej w Wiśniowej. Organizatorami rozgrywek byli: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej i Uczniowski Klub Sportowy „Orliki Wiśniowa”. Podczas tegorocznej edycji w lidze udział wzięło 7 zespołów: (CZTERDZIESTOLATKI, FIT UP LIMANOWA, SMS DALIN MYSLENICE, TKKF UKLEJNA MYŚLENICE, BUZDYGANY, WCZORAJSI, WYBOROWI), które rywalizowały systemem „każdy z każdym”. Zwyciężyła drużyna „Czterdziestolatków”, która zdecydowanie była najlepszą ekipą w tegorocznej edycji . Poniżej przedstawiamy końcową klasyfikację.

Końcowa klasyfikacja:

I MIEJSCE – CZTERDZIESTOLATKI
II MIEJSCE – FIT UP LIMANOWA
III MIEJSCE – SMS DALIN MYŚLENICE
IV MIEJSCE – BUZDYGANY
V MIEJSCE –TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
VI MIEJSCE – WCZORAJSI
VII MIEJSCE –WYBOROWI

Zwycięzcy VI Amatorskiej Ligi Siatkówki wystąpili w składzie:
(Jasek Paweł, Jasek Piotr, Iszczuk Paweł, Iszczuk Kajetan, Iszczuk Miłosz, Wątorek Piotr, Knapik Krzysztof, Czepiel Michał, Marciniak Mateusz).

Wprowadził ŁJ, 2015-06-13