Turniej Piłkarski z okazji Dnia Dziecka w Krakowie

31 maja 2015 r. z okazji Dnia Dziecka odbyła się w Krakowie duża impreza piłkarska.

Na stadionie Com Com Zone w Krakowie zorganizowano rozgrywki piłkarskie dla dziewcząt i chłopców w różnych kategoriach wiekowych. W zawodach uczestniczyły 2 drużyny dziewcząt z Lipnika: w kat. orliczek drużyna UKS Andrusy Lipnik, zaś w kat. młodziczek drużyna SP Lipnik.

Jest to chyba jedyna impreza sportowa, w której nie liczą się wyniki. Dzieci mają sobie po prostu „pograć”, ale równocześnie organizatorzy zapewniają świetne warunki: na dzieci czekają małe boiska, sędziowie, każde dziecko otrzymuje pamiątkowy medal, etc. W tegorocznej edycji tej sportowej imprezy uczestniczyło ponad 100 drużyn, w tym 20 drużyn dziewczęcych. To naprawdę robi niesamowite wrażenie.
SP Lipnik reprezentowały: Aleksandra Kukla, Małgorzata Toczek, Wioletta Świerszcz, Marcjanna Irzyk, Gabriela Mochel.
UKS Andrusy Lipnik reprezentowały: Patrycja Bajer, Kamila Mistarz, Marcjanna Nieckula, Sylwia Marcisz, Oliwia Lenart, Sylwia Bieniek, Milena Rosiek.
Zawodniczkami opiekowali się: Teofila Górka i Marek Łacny

Wyjazd na Turniej Piłkarski do Krakowa był finansowany z dotacji Gminy Wiśniowa dla UKS Andrusy Lipnik na realizację zadań z zakresu kultury fizycznej i sportu.

Wprowadził ŁJ, 2015-06-13