XIII Gminny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas szóstych

26 maja 2015r. w Szkole Podstawowej w Lipniku odbył się już po raz 13 Gminny Konkurs Matematyczny klas VI. Wzięli w nim udział uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wiśniowej: Mateusz Mróz, Szymon Twardosz, Małgorzata Mazur i Gabriela Rokosz. Ze Szkoły Podstawowej w Glichowie: Miłosz Iszczuk i Agnieszka Szydłak. Szkołę Podstawową w Lipniku reprezentowali: Wiktoria Zabłocka, Aleksandra Kukla i Alicja Lenart. W tym konkursie I miejsce zdobyła Wiktoria Zabłocka – uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej w Lipniku, II miejsce – Mateusz Mróz, a III – Szymon Twardosz uczniowie klasy szóstej Szkoły Podstawowej w Wiśniowej. Wszyscy uczniowie otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Fundatorem głównych nagród był Pan Wójt Gminy Wiśniowa.

Wprowadził ŁJ, 2015-06-01