SPRAWOZDANIE Z III STRAŻACKIEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ OSP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIŚNIOWA

W dniu 26.04.2015r. (niedziela) na Kompleksie Boisk Sportowych – ORLIK 2012 rozegrany został III Strażacki Turniej Piłki Nożnej OSP o Puchar Wójta Gminy Wiśniowa. Do rywalizacji przystąpiły 4 jednostki:(OSP Węglówka, OSP Kobielnik, OSP Wierzbanowa, OSP Poznachowice Dolne), które rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. Zwyciężyła drużyna z Wierzbanowej, która wystąpiła w składzie: (Marek Stalmach, Wiesław Stalmach, Piotr Malec, Mariusz Malec, Paweł Zając, Karol Kowalczyk, Piotr Irzyk, Janusz Jania, Jerzy Muta). Organizatorami turnieju byli: Urząd Gminy Wiśniowa, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej oraz animatorzy. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki oraz końcową klasyfikację.

OSP WIERZBANOWA – OSP WĘGLÓWKA (9:4)
OSP KOBIELNIK – OSP POZNACHOWICE DOLNE (2:1)
OSP WIERZBANOWA – OSP KOBIELNIK (5:4)
OSP POZNACHOWICE DOLNE – OSP WĘGLÓWKA (2:0)