Piłka ręczna na medal.

Kolejne sukcesy w tym roku szkolnym odniosły reprezentacje ZPO w Wiśniowej w grach zespołowych! Tym razem uczniowie brylowali na parkietach Powiatowej Gimnazjady i Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej zdobywając 3 medale!
Reprezentacja dziewcząt szkoły podstawowej w pięknym stylu zdobyła w Raciechowicach srebro ulegając w finale tylko gospodyniom. W składzie „sreberek” znalazły się: Martyna Jania, Ania Kowalczyk, Natalia Drab, Karolina Murzyn, Aleksandra Rynczak, Kinga Tokarz, Klaudia Dudzik, Gabrysia Kwiatkowska, Gabrysia Stańdo, Kinga Ciślik, Gabrysia Rokosz, Magdalena Jasek. Opiekunami drużyny są Tomasz Lichoń i Anna Bubula.
Drużyna dziewcząt z gimnazjum natomiast zdobyła w Dobczycach brązowy medal ulegając tylko reprezentacjom Gimnazjów w Sułkowicach oraz nr 1 w Myślenicach. Skład drużyny to: Iwona Piekarz, Kamila Kus, Andżelika Żądło, Katarzyna Dominik, Milena Stasiak, Emilia Krężelok, Agnieszka Kuc, Klaudia Kaczmarczyk, Wioleta Moryc, Klaudia Baran, Aleksandra Kus, Justyna Ciślik, Weronika Stroniarz, Patrycja Żądło. Opiekunem drużyny jest pani Małgorzata Wójtowiec.
Chłopcy z gimnazjum również zdobyli brąz. Na wyższych stopniach podium stanęły reprezentacje z Gimnazjów z Dobczyc i Tęczyna. Skład naszych chłopaków na medal: Mateusz Woś, Kajetan Iszczuk, Bartek Pieprzyk, Tomek Daciw, Patryk Pazdur, Konrad Pilch, Romek Konieczny, Darek Maj, Konrad Lenart – Kawula, Konrad Stalmach, Mariusz Malec, Artur Dudzik. Opiekunem drużyny jest pani Elżbieta Muta.

Wprowadził ŁJ, 2015-04-24