Małopolska Liga Orliczek – Turniej w Wiśniowej

MZPN jest organizatorem Małopolskiej Ligi Orliczek w Piłce Nożnej dla dziewcząt w kategorii 2004 r. i młodsze. W sezonie 2014/2015 w w/w rozgrywkach uczestniczy 6 drużyn, w tym UKS „Andrusy” w Lipniku.


Wiśniowa była po raz drugi gospodarzem Turnieju w ramach MLO. Turniej odbył się 19 kwietnia na Hali Sportowej GOKiS w Wiśniowej. Organizatorami zawodów byli:
- UKS „Andrusy” w Lipniku,
- Animatorzy Kompleksu Sportowego Orlik w Wiśniowej,
- GOKiS w Wiśniowej,
- ZPO w Lipniku,
- MZPN,
- MZPN Podokręg Myślenice.


Drużyna piłkarska dziewcząt z Lipnika, której trenerem jest P. Marek Łacny, po raz pierwszy bierze udział w Małopolskiej Lidze Orliczek. Andruski z turnieju na turniej grają coraz lepiej i powoli nawiązują bardziej równorzędną walkę z przeciwniczkami. 19 kwietnia zawodniczki najlepiej zagrały mecz z
UKS 3 Staszkówka Jelna I – drużyną, która po 2 turniejach jest liderem MLO. Wynik meczu 4:0 dla drużyny z okolic Nowego Sącza, ale długo wynik był bezbramkowy, dopiero pod koniec meczu drużyna Gości zdobyła pierwszą bramkę. Wyniki pozostałych meczów Andrusów Lipnik: remis 0:0 z AS Świątniki Górne, 0:1 z KS Bronowianką Kraków i UKS 3 Staszkówką Jelna II oraz wygrana walkowerem 3:0 z KS Piastem Skawina.
W drużynie UKS „Andrusy” Lipnik grały:
Patrycja Bajer, Joanna Węgrzyn, Kamila Mistarz, Julia Jasek, Joanna Jasek, Milena Rosiek, Małgorzata Stalmach, Sylwia Bieniek, Sylwia Marcisz, Marcelina Nieckula, Julia Moryc, Barbara Habieda i Anna Raczek.


Drużyna UKS „Andrusy” w Lipniku uczestniczy w Małopolskiej Lidze Orliczek w ramach wspierania przez Gminę Wiśniowa realizacji zadań z zakresu kultury fizycznej i sportu w 2015 roku.
Wprowadził ŁJ, 2015-04-24

[Powrót] [Drukuj]
Aktualności
Ogłoszenia i komunikaty

do góry

Copyright © 2007 Urząd Gminy Wiśniowa, wszelkie prawa zastrzeżone.