Wizyta w Urzędzie Gminy Wiśniowa

W dniu 20.03.15r. uczniowie klasy I i II gimnazjum uczestniczący w zajęciach Koła Przedsiębiorczości odwiedzili Urząd Gminy w Wiśniowej. Celem wizyty było pozyskanie informacji na temat zakładania działalności gospodarczej oraz poszerzenie wiadomości z zakresu funkcjonowania Gminy. Szczegółowych informacji udzielały Sekretarz Gminy Pani Jolanta Wolak i Pani Ewa Dybeł. Uczniowie otrzymali druki CEIDG-1 i wypełniali je. Zadawali wiele pytań na temat działalności gospodarczej, m.in. jakie dokumenty należy wypełnić, czy dużo jest firm na terenie naszej gminy, jakiego rodzaju są to firmy… Panie udzielały wyczerpujących odpowiedzi. Uczniowie mieli możliwość spotkania z Panem Wójtem mgr Wiesławem Stalmachem, który również zachęcał ich do nauki i w przyszłości zakładania działalności gospodarczej na terenie naszej gminy.
U. Kucała

Wprowadził ŁJ, 2015-03-23