Sukces strażaków z Kobielnika w III Ogólnopolskich Mistrzostwach OSP w Narciarstwie

W dniach 21 i 22 lutego 2015 roku w miejscowości Szczawnica – Jaworki odbyły się III Ogólnopolskie Mistrzostwa Strażaków OSP w Narciarstwie .

Gminę Wiśniowa reprezentowali strażacy z Kobielnika w składzie :

Magdalena Twardosz ,
Klaudia Twardosz ,
Anna Twardosz,
Weronika Sukta ,
Stanisław Twardosz,
Robert Twardosz ,
Sebastian Kosek,
Zdzisław Twardosz ,
Adam Twardosz,
Marek Sukta,
Mariusz Cygan,
Szynal Jan,
Piotr Malec ( OSP Wierzbanowa).
Drużyna kobieca OSP Kobielnik w składzie Weronika Sukta, Magdalena Twardosz, Anna Twardosz i Klaudia Twardosz zdobyła złoty medal Mistrzostw Polski OSP w Narciarstwie.

W zawodach brało udział ponad 300 strażaków z całego kraju. Uczestnicy mieli okazję rywalizować w konkurencjach: indywidualnej (slalom gigant) oraz drużynowej . W konkurencji indywidualnej zawodniczka Anna Twardosz zdobyła 6 miejsce. W zawodach drużynowych druhny zdobyły złoty medal. Nie lada sukces odniósł mix ( dwóch zawodników + dwie zawodniczki) zajmując 4 miejsce. Pozostali zawodnicy zajęli dość wysokie miejsca. Wszyscy strażacy wykazali się dużą sprawnością fizyczną , która pozwoliła im bezpiecznie wykonać wszystkie zadania na stoku.

Zarząd OSP w Kobielniku dziękuje wszystkim zawodnikom za ogromne zaangażowanie , a grupie wsparcia za doping.

M. S.

Wprowadził ŁJ, 2015-02-27