IV GMINNY HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ MDP O PUCHAR WÓJTA GMINY WIŚNIOWA

W dniu 12.02.2015r. w budynku Hali Sportowej w Wiśniowej rozegrany został IV Gminny Halowy Turniej Piłki Nożnej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, którego celem było wyłonienie najlepszej drużyny, która reprezentować będzie naszą gminę w rozgrywkach powiatowych oraz popularyzację piłki nożnej wśród młodych strażaków. W turnieju udział wzięło 5 zespołów:(OSP WIŚNIOWA, OSP WIERZBANOWA, OSP POZNACHOWICE DOLNE, OSP WĘGLÓWKA, OSP KOBIELNIK). Zwyciężyła drużyna z Wierzbanowej, która wystąpiła w składzie: (Artur Skalski, Mariusz Malec, Kacper Polak, Kamil Dudzik, Maciej Humaj, Konrad Stalmach, Patryk Pazdur, Sebastian Kosek, Kamil Dominik, Krzysztof Murzyn, Artur Tarczałowicz – opiekun: Piotr Malec). Gratulujemy zwycięzcą i życzymy powodzenia w etapie powiatowym. Poniżej przedstawiamy wyniki poszczególnych spotkań i końcową klasyfikację.
OSP WIERZBANOWA – OSP POZNACHOWICE DOLNE (5:0)
OSP WIŚNIOWA – OSP KOBIELNIK (10:0)
OSP WĘGLÓWKA – OSP WIERZBANOWA (0:6)
OSP POZNACHOWICE DOLNE – OSP WIŚNIOWA (0:6)