ZAKOŃCZYŁA SIĘ V EDYCJA AMATORSKIEJ HALOWEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ

W dniu (31.01.2015r.) zakończyła się V Edycja Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej, która rozgrywana była w Hali sportowej w Wiśniowej od 06.12.2014r. do 31.01.2015r. Organizatorem rozgrywek był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej. Podczas tegorocznych rozgrywek udział wzięło 14 zespołów. W pierwszej lidze o tytuł mistrza V edycji rywalizowało 8 zespołów:( BARTKOP, JOGA BONITO, KOSMOS KĘDZIERZYNKA, BAFFANA BAFFANA, PROMIL, BEZ NAZWY, YOUNG TEAM, TOPSPORT), natomiast w drugiej lidze 6 drużyn: (FIRMA BUDOWLANA WOJTAS, RACIANKA RACIECHOWICE, ŁABĘDŹ TEAM, DREAM TEAM, POGOŃ PO WSI, BIAŁA GWIAZDA). W tegorocznych rozgrywkach AHLPN zwyciężyły drużyny: I Liga – Bartkop, II Liga – Firma Budowlana Wojtas. Królem strzelców I ligi został Tomasz Stelmach (Bartkop) z 42 trafieniami, natomiast w klasyfikacji na najlepszego bramkarza zwyciężył Krzysztof Piwowarczyk (Bartkop). Królem strzelców II ligi z 51 trafieniami został Sylwester Wojtas (FB Wojtas), a w klasyfikacji na najlepszego bramkarza zwyciężył Marcin Pazdur (FB Wojtas). Do II Ligi spadają drużyny: TOPSPORT, YOUNG TEAM, natomiast do I ligi awansował zespół FB WOJTAS I RACIANKA RACIECHOWICE. Gratulujemy zwycięzcą, a także dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział oraz zapraszamy do wzięcia udziału w następnej edycji. Poniżej przedstawiamy tabelę z końcową klasyfikacją.

Wprowadził ŁJ, 2015-02-12