Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

W grudniu 2014r. na kolejnym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki(DKK) w Gminnej Bibliotece Publicznej im. Janiny Czaja w Wiśniowej podczas omawiania książki Beaty Ostrowickiej "Zła dziewczyna" poruszana była tematyka problemów rodzinnych

Młodzież nie tylko opowiadała o przemocy w rodzinie głównej bohaterki ale i szukała możliwości rozwiązania przedstawionego w książce problemu. Dyskusja była szeroka i zaproponowano kilka dobrych sposobów na wyjście z danej sytuacji.

Oceniając wypowiedzi uczestników DKK można stwierdzić, że młodzież zdaje sobie sprawę, że problemy te bardzo często mają miejsce w naszym życiu i wiedzą również jak można rozwiązywać te sprawy. Cieszymy się, że jak do tej pory nie trzeba było rozwiązywać takich problemów pośród czytelników DKK.

Na końcu spotkania przypomniano młodzieży o działającym na terenie Gminy Programie Ochrony Zdrowia Psychicznego bazującego na podstawie Narodowego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego

Wprowadził kb, 2015-02-02