ZAGRALI PRZECIWKO REPREZENTACJI POLSKI

W dniu 17.01.2015r. w Hali sportowej w Wiśniowej Oldboje LKS Lubomir Wiśniowa rozegrali towarzyski mecz z Reprezentacją Polski Futsalu +35, który miał na celu upamiętnienie osoby Jana Pawła II, propagowanie sportu w Naszej Gminie oraz dobrą zabawę. Mecz zakończył się wygraną reprezentacji 18:2.
Bramki: Jaroszek Piotr – 6, Musiał Janusz – 1, Krzystyniak Robert – 5, Pisarski Marek – 1, Szczepanowski Piotr – 1, Porwet Tomasz – 1, Krawczyk Janusz – 1, Tryfanów Sebastian – 1, Suś Tomasz – 1; Pazdur Damian – 1, Murzyn Roman - 1

W składach drużyn wystąpili:
Reprezentacja Polski (+35): (Porwet Tomasz, Mizielski Marek, Szczepanowski Piotr, Musiał Janusz, Tryfanów Sebastian, Jaroszek Piotr, Krzystaniak Robert, Pisarski Marek, Krawczyk Janusz, Suś Tomasz).
Oldboje LKS Lubomir Wiśniowa: (Dudzik Józef, Sambor Rafał, Kowal Marcin, Pałka Jacek, Furman Piotr, Panek Dariusz, Kuchnia Stanisław, Sutkowski Piotr, Chlipała Józef, Murzyn Roman, Murzyn Krzysztof, Topa Józef, Bugaj Janusz, Pazdur Damian).

Zdjęcia z tego meczu znajdziecie TUTAJ

Wprowadził KS, 2015-01-23