Spotkanie autorskie w GOKiS Wiśniowa.

W czwartkowy wieczór w sali widowiskowej GOKiS odbyło się spotkanie autorskie z Panią Łucją Bajer połączone z promocja trzeciego tomiku wierszy pt. „Ku światłu”. Przybyło wiele osób, przyjaciół autorki Pani Łucji Bajer, współdziałaczy z „Teatru żywego słowa”, którego była reżyserem, Panie z KGW, Radni gminy oraz pracownicy i działacze kultury. Spotkanie przy świecach w miłej i serdecznej atmosferze rozpromieniała autorka recytując swoje wiersze pełne wspomnień. Prezentowane wiersze spotkały się z wielkim zainteresowaniem i ciepłym przyjęciem. Oprócz autorki wiersze czytały również: aktorka „ Teatru Żywego Słowa” P. Maria Chabińska i P. Joanna Juras. W trakcie spotkania Panie z KGW z Wiśniowej śpiewały piosenki o Wiśniowej, a potem wszyscy wspólnie kolędowali.

Tekst: GOK Wiśniowa

Wprowadził ŁJ, 2015-01-19