III MIKOŁAJKOWY TURNIEJ DLA NAJMŁODSZYCH W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ


W dniach 13-14.12.2014r. w Hali Sportowej w Wiśniowej odbył się III Mikołajkowy Turniej Dla Najmłodszych w Halowej Piłce Nożnej w kategoriach wiekowych: (Żak, Orlik, Młodzik). Turniej miał na celu promowanie halowej piłki nożnej wśród najmłodszych adeptów piłki nożnej a także dobrą zabawę. Organizatorami imprezy sportowej byli: Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej, Ludowy Klub Sportowy „Lubomir Wiśniowa” oraz LKS Grodzisko Raciechowice. W kategorii „Żak” zwyciężył- Orkan Szczyrzyc, w kategorii „Orlik” - Raba Dobczyce, natomiast w kategorii „Młodzik”- Dalin Myślenice. Gratulujemy zwycięzcą, a pozostałym drużyną bardzo gorąco dziękujemy za udział w turnieju i już teraz serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki oraz końcową klasyfikację


KAT. ŻAK

GR. A
1. GRODZISKO RACIECHOWICE
2. RABA DOBCZYCE
3. ORKAN NIEDŹWIEDŹ
4. MKS LIMANOVIA

GR. B
1. LUBOMIR WIŚNIOWA
2. ORKAN SZCZYRZYC
3. DALIN MYSLENICE
4. ORZEŁ MYŚLENICE

Grodzisko Raciechowice – MKS Limanovia (1:0)
Lubomir Wiśniowa – Orzeł Myślenice (0:1)
Raba Dobczyce – Orkan Niedźwiedź (0:3)
Orkan Szczyrzyc – Dalin Myślenice (3:0)
MKS Limanovia – Orkan Niedźwiedź 1:2)
Orzeł Myślenice – Dalin Myślenice (0:2)
Grodzisko Raciechowice – Raba Dobczyce (1:2)
Lubomir Wiśniowa – Orkan Szczyrzyc (0:6)
Raba Dobczyce – MKS Limanovia (1:3)
Orkan Szczyrzyc – Orzeł Myślenice (2:0)
Orkan Niedźwiedź – Grodzisko Raciechowice (4:0)
Dalin Myślenice – Lubomir Wiśniowa (1:0)

mecz o VII, VIII miejsce – Lubomir Wiśniowa – Raba Dobczyce (0:2)
mecz o V, VI miejsce – Orzeł Myślenice – Grodzisko Raciechowice (0:2)
mecz o III, IV miejsce – Dalin Myślenice – MKS Limanovia (0:3)
mecz o I, II miejsce – Orkan Szczyrzyc – Orkan Niedźwiedź (0:0) k: 2:1
Końcowa klasyfikacja:

I m - ORKAN SZCZYRZYC
II m - ORKAN NIEDŹWIEDŹ
III m - MKS LIMANOVIA
IV m - DALIN MYSLENICE
V m - GRODZISKO RACIECHOWICE
VI m - ORZEŁ MYŚLENICE
VII m - RABA DOBCZYCE
VIII m - LUBOMIR WIŚNIOWA



KAT. ORLIK

GR. A
1. GRODZISKO RACIECHOWICE I
2. RABA DOBCZYCE
3. PCIMIANKA PCIM
4. LUBOMIR WIŚNIOWA II

GR. B
1. LUBOMIR WIŚNIOWA I
2. DALIN MYŚLENICE
3. HARNASIE TYMBARK
4. GRODZISKO RACIECHOWICE II

Grodzisko Raciechowice I– Lubomir Wiśniowa II (0:2)
Lubomir Wiśniowa I – Grodzisko Raciechowice II (0:1)
Raba Dobczyce – Pcimianka Pcim (4:0)
Dalin Myślenice – Harnasie Tymbark (0:1)
Lubomir Wiśniowa II –Pcimianka Pcim (0:7)
Grodzisko Raciechowice II – Harnasie Tymbark (0:0)
Grodzisko Raciechowice I – Raba Dobczyce (0:8)
Lubomir Wiśniowa I – Dalin Myślenice (0:0)
Raba Dobczyce – Lubomir Wiśniowa II (4:0)
Dalin Myślenice – Grodzisko Raciechowice II (0:0)
Pcimianka Pcim – Grodzisko Raciechowice I (11:0)
Harnasie Tymbark – Lubomir Wiśniowa I (3:1)

mecz o VII, VIII miejsce – Grodzisko Raciechowice I – Lubomir Wiśniowa I (0:2)
mecz o V, VI miejsce – Lubomir Wiśniowa II – Dalin Myślenice (0:3)
mecz o III, IV miejsce – Pcimianka Pcim – Grodzisko Raciechowice II (0:3)
mecz o I, II miejsce – Raba Dobczyce – Harnasie Tymbark (5:1)


Końcowa klasyfikacja:

I m - RABA DOBCZYCE
II m - HARNASIE TYMBARK
III m - GRODZISKO RACIECHOWICE II
IV m - PCIMIANKA PCIM
V m - DALIN MYŚLENICE
VI m - LUBOMIR WIŚNIOWA II
VII m- LUBOMIR WIŚNIOWA I
VIII m - GRODZISKO RACIECHOWICE I




KAT. MŁODZIK


GR. A
1. GRODZISKO RACIECHOWICE
2. LKS RUDNIK
3. GDOVIA GDÓW
4. ORZEŁ MYŚLENICE

GR. B
1. LUBOMIR WIŚNIOWA
2. ORKAN SZCZYRZYC
3. DALIN MYŚLENICE
4. HARNASIE TYMBARK

Grodzisko Raciechowice – Orzeł Myślenice (1:0)
Lubomir Wiśniowa – Harnasie Tymbark (3:0)
LKS Rudnik – Gdovia Gdów (0:1)
Orkan Szczyrzyc – Dalin Myślenice (1:3)
Orzeł Myślenice – Gdovia Gdów (0:1)
Harnasie Tymbark – Dalin Myślenice (1:3)
Grodzisko Raciechowice – LKS Rudnik (2:0)
Lubomir Wiśniowa – Orkan Szczyrzyc (4:0)
LKS Rudnik – Orzeł Myślenice (3:1)
Orkan Szczyrzyc – Harnasie Tymbark (1:3)
Gdovia Gdów – Grodzisko Raciechowice (4:0)
Dalin Myślenice – Lubomir Wiśniowa (2:0)


mecz o VII, VIII miejsce – Orzeł Myślenice – Orkan Szczyrzyc (0:1)
mecz o V, VI miejsce – LKS Rudnik – Harnasie Tymbark (2:3)
mecz o III, IV miejsce – Grodzisko Raciechowice – Lubomir Wiśniowa (0:2)
mecz o I, II miejsce – Gdovia Gdów – Dalin Myślenice (0:2)


Końcowa klasyfikacja:

I m - DALIN MYŚLENICE
II m - GDOVIA GDÓW
III m - LUBOMIR WIŚNIOWA
IV m - GRODZISKO RACIECHOWICE
V m - HARNASIE TYMBARK
VI m - LKS RUDNIK
VII m- ORKAN SZCZYRZYC
VIII m - ORZEŁ MYŚLENICE

Wprowadził ŁJ, 2014-12-19





[Powrót] [Drukuj]




Aktualności
Ogłoszenia i komunikaty

do góry





Copyright © 2007 Urząd Gminy Wiśniowa, wszelkie prawa zastrzeżone.