VI Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego

Dnia 06.12.2014 r. w Hali Sportowej w Wiśniowej odbył się VI Mikołajowy Turniej Tenisa Stołowego, którego celem była popularyzacja tenisa stołowego wśród dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych w Naszej Gminie, wyłonienie najlepszych tenisistów amatorów w poszczególnych kategoriach wiekowych, a także przeciwdziałanie agresji poprzez rywalizację sportową zgodnie z zasadami \"fair play\".
Turniej rozegrano w trzech kategoriach wiekowych: szkoła podstawowa (dziewczęta, chłopcy), gimnazjum (dziewczęta, chłopcy) oraz open (kobiety, mężczyźni). Organizatorem turnieju był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej oraz Uczniowski Klub Sportowy „Orliki Wiśniowa”. W tegorocznej edycji udział wzięło 65 zawodników. Wszyscy uczestnicy w nagrodę za udział otrzymali słodki upominek i napój, natomiast zwycięzcy dodatkowo pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Fundatorami nagród byli: Firma Tymbark - Grupa Maspex Wadowice, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej oraz Uczniowski Klub Sportowy „Orliki Wiśniowa”. Poniżej przedstawiamy końcową klasyfikację.

Szkoła podstawowa:
Dziewczęta: