MIKOŁAJU PRZYBĄDŹ DO NAS Z DALEKIEGO KRAJU

7 grudnia w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Wiśniowej odbyły się mikołajki zorganizowane przez pracowników Domu Kultury. W wydarzeniu wzięło udział około 80 dzieci wraz z rodzicami i dziadkami.

Mikołajki rozpoczęła grupa teatralna ze Szkoły Podstawowej w Wiśniowej, której opiekunem jest P. Marzena Tomera. Po krótkim występie św. Mikołaj obdarował każde dziecko słodyczami. Największą uwagę i radość dzieci wywołały dwie dmuchane zjeżdżalnie do których ustawiały się kolejki na długość całej cali Domu Kultury! Powodzeniem cieszyły się również zwierzątka i miecze z balonów, a także pierniczki, które każde dziecko indywidualnie dekorowało lukrem i ozdobami świątecznymi. Uśmiechy na twarzy dzieci nie znikały ani na sekundę. Pociechy, które zostały do końca mogły poczuć się jak aktorzy, poprzez zmianę wizerunku twarzy i wcielenie się m.in. w piratów, spidermana, motylki oraz księżniczki. W trakcie zabawy rodzice mogli wypić gorąca herbatę, kawę oraz porozmawiać ze znajomymi. Dwu godzinne zabawy zakończył pokaz baniek mydlanych, które szybowały po całej Sali. Cieszymy się ,że zainteresowanie było tak duże. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i mamy cichą nadzieję ,że dzieci wróciły do domów zadowolone i pełne wrażeń.

/Barbara Lis/

Wprowadził ŁJ, 2014-12-09