V TURNIEJ ORLIKA O PUCHAR PREMIERA DONALDA TUSKA

W dniu 12.09 – 15.09.2014r. na Kompleksie Boisk Sportowych – ORLIK 2012 rozegrane zostały eliminacje gminne (lokalne) V Turnieju Orlika O Puchar Premiera Donalda Tuska dla drużyn dziewcząt i chłopców w dwóch kategoriach wiekowych:
- 10-11 lat (roczniki 2003 – 2004)
- 12-13 lat (roczniki 2001 – 2002)
Celem organizacji turnieju było promowanie wśród dzieci sportowej aktywności i zasad fair play, aktywizacja lokalnych społeczności oraz zachęta do wspólnego organizowania różnych działań sportowych na obiektach wybudowanych w ramach programu „Moje boisko – Orlik 2012”.W rozgrywkach uczestniczyło…zawodników i zawodniczek z terenu naszej gminy jak również gmin sąsiednich .Tylko jedna drużyna w danej kategorii zapewniała sobie awans do dalszego etapu rozgrywek (eliminacje wojewódzkie). W kolejnym etapie rozgrywek naszą gminę reprezentować będą drużyny: DZIESIĄTKA ZASAŃ – dziewczęta młodsze (2003-2004), DZIESIĄTKA ZASAŃ – dziewczęta starsze (2001-2002), ZPO WIŚNIOWA I – chłopcy starsi (2001-2002), ZPO WIŚNIOWA I – chłopcy młodsi (2003-2004). Organizatorami rozgrywek na zlecenie Ministerstwa Sportu i Turystyki byli: Małopolski Szkolny Związek Sportowy oraz Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej wraz z Animatorami. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy uczestnictwa w turnieju oraz supermodne, pamiątkowe opaski na rękę z limitowanej serii FANKLUBU ORLIKA wydanej z okazji jubileuszowej 5 edycji Turnieju Orlika ufundowane przez partnerów V Turnieju Orlika – PZU i PKN ORLEN. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki.

Kat. dziewczęta starsze (rocznik 2001 – 2002)

ZPO WIŚNIOWA I – DZIESIĄTKA MYŚLENICE (0:2)
ZPO WIŚNIOWA II – ZPO LIPNIK (1:2)
DZIESIĄTKA MYŚLENICE – ZPO LIPNIK (2:0)
ZPO WIŚNIOWA I – ZPO WIŚNIOWA II (3:1)
ZPO WIŚNIOWA II DZIESIĄTKA MYŚLENICE (0:5)
ZPO LIPNIK – ZPO WIŚNIOWA I (0:1)

I miejsce – DZIESIĄTKA ZASAŃ
II miejsce – ZPO WIŚNIOWA I
III miejsce – ZPO LIPNIK
IV miejsce – ZPO WIŚNIOWA II


DZIESIĄTKA ZASAŃ- (Zabłocka Wiktoria, Topa Natalia, Topa Maria, Janicka Gabriela, Jasek Anna, Skałka Katarzyna, Łubińska Anna, Zięba Zuzanna, Kozaczyk Martyna, Urbańska Anna, opiekun- Szewczyk Jarosław.)



Kat. chłopcy starsi (rocznik 2001-2002)

ZPO WIŚNIOWA II – NIEDŻWIADEK (3:0)
ZPO LIPNIK – ZPO GLICHÓW (0:2)
NIEDŹWIADEK – ZPO LIPNIK (1:3)
ZPO WIŚNIOWA I – ZPO WIŚNIOWA II (3:0)
ZPO LIPNIK – ZPO WIŚNIOWA I (0:1)
ZPO GLICHÓW – NIEDŹWIADEK (2:0)
ZPO WIŚNIOWA I – ZPO GLICHÓW (4:0)
ZPO WIŚNIOWA II – ZPO LIPNIK (0:2)
ZPO GLICHÓW – ZPO WIŚNIOWA II (1:2)
NIEDŹWIADEK – ZPO WIŚNIOWA I (0:3)

I miejsce – ZPO WIŚNIOWA I
II miejsce – ZPO LIPNIK
III miejsce – ZPO WIŚNIOWA II
IV miejsce – ZPO GLICHÓW
V miejsce – NIEDŹWIADEK

ZPO WIŚNIOWA I –( Murzyn Norbert, Pilch Konrad, Maj Dariusz, Kubacki Kamil, Rokosz Jakub, Kus Szymon, Murzyn Szymon, Szymoniak Mateusz, Piechnik Michał, Grzybacz Kajetan, opiekun: Lichoń Tomasz.)


Kat. dziewczęta młodsze (rocznik 2003 – 2004)

GR. A
ZPO WIŚNIOWA I
ZPO KOBIELNIK
DZIESIĄTKA ZASAŃ

GR. B
SP LIPNIK
ZPO WIŚNIOWA II
ZPO GLICHÓW

ZPO KOBIELNIK – DZIESIĄTKA ZASAŃ (0:11)
ZPO WIŚNIOWA I – ZPO KOBIELNIK (7:0)
DZIESIĄTKA ZASAŃ – ZPO WIŚNIOWA (5:1)
ZPO WIŚNIOWA II – ZPO GLICHÓW (0:1)
SP LIPNIK – ZPO WIŚNIOWA II (0:1)
ZPO GLICHÓW – SP LIPNIK (0:3)


PÓŁFINAŁY:
DZIESIĄTKA ZASAŃ – ZPO WIŚNIOWA II (8:0)
SP LIPNIK – ZPO WIŚNIOWA I (0:2)

MECZ O III MIEJSCE:
ZPO WIŚNIOWA II ZPO LIPNIK (1:0)

FINAŁ:
DZIESIĄTKA ZASAŃ – ZPO WIŚNIOWA I (2:0)

I miejsce – DZIESIĄTKA ZASAŃ
II miejsce – ZPO WIŚNIOWA I
III miejsce – ZPO WIŚNIOWA II
IV miejsce – SP LIPNIK
V miejsce – ZPO GLICHÓW
VI miejsce – ZPO KOBIELNIK

DZIESIĄTKA ZASAŃ –(Bednarz Karolina, Sukta Justyna, Baran Nikoletta, Olszewska Izabela, Gacek Julia, Dawiec Martyna, Gec Karolina, Druzgała Juli, Biernacka Zuzanna, Szczepanik Agnieszka, opiekun: Szewczyk Jarosław.)

Kat. chłopcy młodsi (rocznik 2003-2004)
ZPO WIŚNIOWA I – NIEDŹWIADEK (4:0)
ZPO WIŚNIOWA II – SP LIPNIK (0:7)
NIEDŹWIADEK – ZPO LIPNIK (1:3)
ZPO WIŚNIOWA I – ZPO WIŚNIOWA II (6:0)
ZPO WIŚNIOWA II – NIEDŹWIADEK (0:5)
ZPO LIPNIK – ZPO WIŚNIOWA I (0:6)

I miejsce – ZPO WIŚNIOWA I
II miejsce – SP LIPNIK
III miejsce – NIEDŹWIADEK
IV miejsce – ZPO WIŚNIOWA II

ZPO WIŚNIOWA I –(Irzyk Kacper, Kaczmarczyk Dominik, Kowal Ksawery, Trzepaczka Filip, Rokosz Oskar, Chlipała Adam, Kowal Grzegorz, Dominik Krystian, Lenart Jakub, Dudzik Kamil, opiekun: Lichoń Tomasz.)
GALERIA

Wprowadził ŁJ, 2014-09-22



[Powrót] [Drukuj]




Aktualności
Ogłoszenia i komunikaty

do góry





Copyright © 2007 Urząd Gminy Wiśniowa, wszelkie prawa zastrzeżone.