Glichów: Wolne miejsca w przedszkolu

Położona w centrum spokojnej wsi kameralna placówka z rodzinną, przyjazną dziecku atmosferą zaprasza dzieci i ich opiekunów do zapisu na nowy rok szkolny 2014/15. Są jeszcze wolne miejsca.

W glichowskim przedszkolu dzieciństwo to czas magiczny, a godziny bez mamy i taty mijają radośnie i twórczo w grupie rówieśników, pod opiekuńczymi skrzydłami profesjonalnej kadry. To tutaj dzieci poznają gry, opowiadają z zaangażowaniem o świecie, którego są ciekawe i uczą się w sposób najpełniej wykorzystujący ich możliwości.

Przez okres wakacji odnowiliśmy i przeorganizowaliśmy przestrzeń dla dzieci tak, aby mogły one uczestniczyć w zajęciach dostosowanych do swoich potrzeb i mogły się szybko zadomowić w nowym otoczeniu – mówi Urszula Topa, Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Glichów i Okolic.

Wiedząc, jak ważny wpływ ma muzyka i sztuka na rozwój dzieci, przedszkole w Glichowie zapewnia Przedszkolakom bogatą ofertę zajęć muzyczno-artystycznych. Wraz z dziećmi podążamy wspólną drogą – wiele się przy okazji ucząc i poznając wzajemnie. U nas dzieci są swobodne i radosne, mogą rozwijać się w swoim rytmie. Po uzgodnieniu z nauczycielami chętni rodzice lub opiekunowie mogą przebywać w grupie przedszkolnej przez pierwsze dni pobytu dziecka, w celu złagodzenia stresu związanego z okresem adaptacyjnym. Metoda ‘otwartych drzwi’ pozwala dzieciom stawać się przedszkolakami w komfortowy dla nich sposób.

Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku 2,5-5 lat. Zapewniamy opiekę przez 9 godzin. Możliwe jest także wydłużenie od września czasu pracy placówki w zależności od ilości chętnych.
Kontakt: 12 271 40 82 lub
glichowpl@gmail.com
Wprowadził ŁJ, 2014-08-11

[Powrót] [Drukuj]
Aktualności
Ogłoszenia i komunikaty

do góry

Copyright © 2007 Urząd Gminy Wiśniowa, wszelkie prawa zastrzeżone.