Cztery złote medale

Na Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w narciarstwie biegowych, które odbyły się 13 lutego w Czerwiennym reprezentacja ZPO Wiśniowa zdobyła cztery złote medale. Mistrzami województwa zostali: Mateusz Siatka (III kl. gimnazjum), Iwona Piekarz (I kl. gimnazjum), Natalia Szymoniak (V kl. SP) oraz Małgorzata Bajer (IV kl. SP).

Bardzo dobrze spisali się również pozostali uczniowie, co zaowocowało II miejscem w klasyfikacji ogólnej dziewcząt szkół podstawowych, III miejscem w klasyfikacji dziewcząt klas gimnazjalnych oraz V miejscem w klasyfikacji chłopców klas gimnazjalnych. Złoci medaliści zostali powołani do reprezentacji województwa małopolskiego na Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej i Gimnazjadzie w Narciarstwie Biegowym, które odbędą się w dniach 04-07.03.13 w Zakopanem.

Powołanie do biegów sztafetowych dziewcząt otrzymały również Gimnazjum Wiśniowa w składzie: Iwona Piekarz, Luiza Trzepaczka, Milena Stasiak, Daria Siatka oraz Szkoła Podstawowa w Wiśniowej w składzie: Natalia Szymoniak, Małgorzata Bajer, Aleksandra Dutkowska, Klaudia Kaczmarczyk.
Opiekunami uczniów są panie Anna Bubula i Elżbieta Muta.
Pełne wyniki i galeria zdjęć na stronie www. skipol.pl

Wprowadził PT, 2013-03-15[Powrót] [Drukuj]
Aktualności
Ogłoszenia i komunikaty

do góry

Copyright © 2007 Urząd Gminy Wiśniowa, wszelkie prawa zastrzeżone.