Finał Wojewódzki Halowych Mistrzostw Małopolski Młodziczek w Piłce Nożnej - Bochnia

23 lutego b.r. rozegrano w Bochni Finał Wojewódzki Halowych Mistrzostw Małopolski Młodziczek w Piłce Nożnej. W zawodach wzięło udział 6 drużyn wyłonionych drogą eliminacji, które były przeprowadzone wcześniej w Wiśniowej i w Regulicach. Mecze rozgrywano systemem każdy z każdym.

I miejsce zajęła drużyna LKS „Naprzód” Sobolów – drużyna z Lipnika uplasowała się na II miejscu. „Andruski” wygrały mecze z: KS „Prądniczanką” Kraków 1: 0, z UKS Meritus Brody 6:0, z KS „Bronowianką” Kraków 1:0, przegrały mecz z UKS Regulice, natomiast z LKS Naprzód Sobolów wynik był bezbramkowy 0:0.

1. LKS Naprzód Sobolów - 11 8:0
2. UKS Andrusy Lipnik - 10 8:2
3. KS Bronowianka Kraków- 8 8:3
4. UKS Regulice – 7 6:6
5. UKS Meritus Brody – 6 3:11
6. KS Prądniczanka Kraków 0 1:12

Puchary, medale i nagrody rzeczowe zwycięskim drużynom i wyróżnionym zawodniczkom wręczyli Wójt Gminy Łapanów Jan Kulig, Prezes LKS Naprzód Sobolów Józef Mazankiewicz i trener koordynator MZPN Andrzej Żądło.

Najwszechstronniejszą zawodniczką Turnieju została zawodniczka UKS Andrusy Lipnik Karolina Topa.

Tekst: Teofila Górka

Wprowadził PT, 2013-02-27