Young Team Mistrzem III edycji AHLPN

W dniu wczorajszym (17.02.2013r.) zakończyła się III Edycja Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej, której organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej. Podczas tegorocznych rozgrywek udział wzięło aż 17 zespołów, które od 16.12.2012r. – 17.02.2013r. rywalizowały o tytuł mistrza III edycji. Mistrzem tegorocznych rozgrywek AHLPN została drużyna „Young Team”, która w dniu wczorajszym była bezkonkurencyjna.

Królem strzelców ligi został Michał Tabor (Familia) z 22 trafieniami, natomiast w klasyfikacji na najlepszego bramkarza zwyciężył Błażej Mazurkiewicz (Young Team). Warty podkreślenia jest fakt, iż III Edycja Amatorskiej Halowej Ligi włączona była do projektu „Halowa Polska” kat. Futsal +16 (Pro), której celem było wyłonienie najlepszej drużyny z regionu, która zagra w etapie wojewódzkim. Po zakończeniu meczów finałowych odbyło się podsumowanie oraz wręczenie nagród, pucharów i dyplomów przez Wójta Gminy Wiśniowa pana mgr Wiesława Stalmacha, których fundatorem był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej. Gratulujemy zwycięzcą, a także dziękuję wszystkim uczestnikom za udział oraz zapraszamy do wzięcia udziału w następnej edycji. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki z meczów finałowych.

BARTKOP – ADHD (0:1)
FAMILIA – YOUNG TEAM (1:4)
ADHD – YOUNG TEAM (1:4)
BARTKOP – FAMILIA (3:4)
FAMILIA – ADHD (7:1)
YOUNG TEAM – BARTKOP (6:3)

Końcowa klasyfikacja:
I miejsce – Young Team
II miejsce – Familia
III miejsce – ADHD
IV miejsce - Bartkop

Zwycięzcy III Amatorskiej Halowej Ligi wystąpili w składzie:
(Mikołaj Wyroba, Maciej Wyroba, Grzegorz Gorzkowski, Bartłomiej Czarnota, Krzysztof Pyzio, Dawid Skiba, Błażej Mazurkiewicz, Dariusz Nowak, Rafał Zborowski, Jacek Gabryś, Michał Ptak.)

Wprowadził PT, 2013-02-20