III Turniej Dzikich Drużyn w Piłce Nożnej Halowej

W dniu 01.04.2012r. w Hali Widowiskowo - Sportowej w Wiśniowej odbyła się III Edycja Turnieju Dzikich drużyn w Piłce Nożnej Halowej, którego organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Wiśniowej. W turnieju udział wzięły 4 drużyny: „Efendi Team”, Tsunami, FC Fasolki, FC Wierzbanowa, które rozgrywały mecze systemem „każdy z każdym”. Zwyciężyła drużyna „Efendi Team”. Królem strzelców turnieju został Mateusz Piechówka, natomiast najlepszym zawodnikiem Marek Łabędź (obaj zawodnicy z zespołu „Efendi Team”). Wszystkie zespoły zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami i pucharami, które wręczył Wójt Gminy Wiśniowa pan Wiesław Stalmach. Dziękujemy wszystkim za przybycie, a zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Tekst: GOKiS Wiśniowa

Wyniki poszczególnych spotkań:

Efendi Team – Tsunami (5- 1)
FC Fasolki – FC Wierzbanowa (2-2)
Efendi team – FC Wierzbanowa (10-4)
Tsunami – FC Fasolki (2-2)
FC Fasolki – Efendi Team (2-8)
Tsunami – FC Wierzbanowa (4-2)

Końcowa klasyfikacja:
I miejsce - „ Efendi Team” ( 9 pkt)
II miejsce - „Tsunami” ( 4pkt)
III miejsce - „ FC Fasolki”( 2pkt)
IV miejsce - „FC Wierzbanowa” (1pkt)

Składy drużyn:
„ Efendi team”-( Kubisz Piotr, Kubisz Łukasz, Piechówka Mateusz, Gargas Józef, Łabędź Marek, Barzyk Marek.)

„Tsunami”-(Kus Grzegorz, Łacny Darek, Gorczyca Piotr, Gorczyca Grzegorz, Gorczyca Krzysztof, Rokosz Dawid, Muta Damian.)

„ FC Fasolki”-(Polak Karol, Ślusarczyk Krzysztof, Murzyn Michał, Rzońca Mateusz, Weszka Paweł, Sukta Grzegorz, Sutkowski Seweryn.)

„FC Wierzbanowa”-(Stalmach Marek, Dybeł Piotr, Malec Piotr, Pazdur Piotr, Jasek Przemysław, Cislik Paweł, Ciślik Grzegorz , Jamróz Grzegorz.)

Wprowadził PT, 2012-05-25