„Moja babunia najlepsza w świecie!”

Z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka w dniu 19.01.2012r., przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Wiśniowej zaprosiły swoich najbliższych na uroczystą Akademię z okazji ich święta.

Zaproszeni, gościli w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu, biorąc udział w poczęstunku oraz w przygotowanym przez dzieci, programie artystycznym. Aby stało się zadość tradycji, dzieci przygotowały dla swoich ukochanych babć i dziadków tradycyjne Jasełka, przeplatane starodawnymi pastorałkami oraz okolędowaniami z dawnych lat.

Dzieci słowami wierszy i piosenek, najpiękniej jak umiały, podziękowały za miłość, cierpliwość i trud jaki wkładają w ich wychowanie babcie i dziadkowie. W niejednym oku zalśniła łezka wzruszenia!

Tekst: Anna Dudek

Wprowadził PT, 2012-02-17