Szlachetna paczka Gminy WiśniowaWłaśnie zakończył się XVI Finał Szlachetnej Paczki. W tym roku Urząd Gminy w Wiśniowej po raz drugi wziął udział w Finale poprzez przygotowanie paczki dla rodziny potrzebującej. Wybraliśmy rodzinę w której jest troje dzieci, w tym dwoje niepełnosprawnych. Mamy nadzieję, że nasz wkład da rodzinie impuls do dalszych żmudnych działań jakimi są niekończące się godziny rehabilitacji. zapraszam do przeczytania tzw. \"Prezentu dla Darczyńcy\" napisanego przez Wolontariusza.„Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki:
Wielka radość dzieciaków, zwłaszcza z głośnika stojącego, piłkarzyków, samochodzików, rękawic piłkarskich i kosmetyków dla Klaudii, którymi perfumowała Wolontariuszkę i przedstawiciela Darczyńcy z satysfakcją i radością w oczach Kuba wyśpiewywał najdziwniejsze piosenki do głośnika, A Michał czekał grzecznie, aż Darczyńca poskręca \"Piłkarzyki\" i stwierdził, że na pewno razem zagrają. Wielka radość panowała w domu, a mały pies otrzymał brzęczącą obrożę ku uciesze wszystkich dzieci. Mama dziękowała za radość jej dzieci i za pieniądze przeznaczone na rehabilitację.

Co chce powiedzieć od siebie rodzina:
Jesteśmy bardzo wdzięczni za Waszą pomoc, zwłaszcza za możliwość rehabilitacji dla Klaudii.

Co chce przekazać wolontariusz Darczyńcy:
Dziękuję za super współpracę, empatię, i wielkie serce dla tej rodziny. Razem możemy dokonywać dobrych rzeczy i dawać ludziom nadzieję. Dziękuję za zrozumienie, że każde chore dziecko zasługuje na naszą pomoc i każde ma prawo być szczęśliwe a my możemy się do tego przyczynić.”


Serdeczne podziękowania dla Radnych, pracowników UG, GOPS, GZEAS oraz ludzi dobrej woli - bez Was by się nie udało:).Wprowadził MD, 2016-12-14

[Powrót] [Drukuj]
Aktualności
Ogłoszenia i komunikaty

do góry

Copyright © 2007 Urząd Gminy Wiśniowa, wszelkie prawa zastrzeżone.